Vánoce v DPS v Možděnici

Tak už tady máme zase ten předvánoční čas a s ním už tradiční posezení v DPS v Možděnici. Dne 18. 12. 2012 se ve 13 hodin uskutečnilo vánoční posezení pro všechny seniory z Možděnice. Zazpívat a zarecitovat jim k tomu přišly děti z Mateřské školky v Trhové Kamenici. Společně měly připravené, pod vedením pí. uč. Šotolové, moc pěkné pásmo písniček a básniček s vánoční tématikou. Spolu s občerstvením a koledami se tak všichni předvánočně se naladili.

19.12.2013

Pozvánka na koncert SoliDeo s kostele sv Milukáše

Pozvánka na vánoční koncert

plakat_solideo_2012.pdf (velikost: 1 MB)

19.12.2013

Pozvánka na koncert SoliDeo s kostele sv Milukáše

Pozvánka na vánoční koncert

plakat_solideo_2012.pdf (velikost: 1 MB)

Veselokopecký vánoční jarmark 2012

V neděli 9.12.2012 proběhl na Veselém Kopci tradiční vánoční jarmark. Počasí bylo slunečné, ale rekordně mrazivé. Rtuť teploměru ráno klesla až k -18°C. Návštěvníky mrazivé počasí neodradilo a od samého rána jich davy proudily do areálu skanzenu. Kromě klasického parkoviště a louky zřizoval druhé odstavné parkoviště SDH Dřevíkov. Za den bylo celkově odbaveno kolem 1400 automobilů. Přiložené fotografie dokládají hojnou účast návštěvníků a krásné slunečné zimní počasí.