Sportovní oddíly a spolky

SDH Dřevíkov  Samostatný sbor dobrovolných hasičů ve Dřevíkově byl založen na ustavující schůzi dne 19. září 1920. Momentálně má sbor cca 35 členů.
Kromě své běžné činnosti, každoročně pořádá v letních měsících Coutry Léto. Zde si můžete prohlédnout aktuální program CountryProgram

Starosta sboru:
Jan Chmelař
tel: 774646290
SDHDrevikov
SDH Svobodné Hamry 

Mimo hašičskou činnost, pořádá sbor také tradiční nohejbalový turnaj.  Starosta sboru:
Jaroslav Dalecký
SDH Rváčov     
SDH Možděnice  Sbor dobrovolných hasičů Možděnice byl založen 16.září 1906. V současné době má 67 členů. Sbor pořádá v Možděnici posvícenskou zábavu, plesy, výlety pro děti, přátelská posezení s opékáním prasete, dětský den a podobně. Hasiči provozují místní hospodu, kde se členové střídají ve službách. V roce 2016 sbor slaví 110. výročí založení.   
     
Golf & Country Club
Svobodné Hamry
 
GCCSH provozuje devítijamkové golfové hřiště  tel: 608 183 908
www.gccsh.cz 
SK Rváčov 

Fotbalový klub   
Vodácký oddíl TAPOUCH  Oddíl byl založen roku 2008. Mimo základních vodáckých dovedností vedeme své členy ke vzájemné toleranci a skautskému přístupu k přírodě. Kromě vodáckých výprav podnikáme pěší tůry, vyjížďky na kolech nebo zimní lyžování. Můžete nás navštívit na pravidelné pondělní schůzce, nebo s námi vyjet na vodu.  http://tapouch-1.webnode.cz/
Stolní tenis ve Rváčově Stolní tenis se přesunul ze školy na sál místní hospody, kde přibyl i druhý stůl. Sál je nově vytápěn plynovým topením (sahara), což je v zimním období velmi příjemná věc.
Schází se nás přibližně sedm dospělých a šest dětí. Hrací dny jsou středa a neděle, od 17h děti a od 18h dospělí.
V případě zájmu o hru stolního tenisu Vás rádi přivítáme. 
 
     
Datum vložení: 28.04.2016