Výroční valná hromada SDH okrsku Trhová Kamenice

V sobotu 9.2.2019 se v Možděnici konala Výroční valná hromada SDH okrsku Trhová Kamenice. Hodnotil se rok 2018, schvaloval plán činnosti na letošní rok a řešily se aktuální otázky.

Vánoční koncert - Sv. Mikuláš

Ve čtvrtek 27.12. 2018 se uskutečnil tradiční sváteční koncert v kostele sv. Mikuláše ve Rváčově. Pozvali jsme opět Břízův chrámový sbor z Kameniček, který po loňském úspěšném vystoupení navodil svými koledami a písněmi překrásnou sváteční náladu. O správné volbě svědčila rekordní účast, neboť kostel byl zcela zaplněn.

28.05.2019

Kalamitní kůrovcové desatero

V příloze naleznete informační leták ke kůrovcové kalamitě. Edukační video lze shlédnout také na Youtube na adrese  https://www.youtube.com/watch?v=gGJT9te3RcQ

letak_kurovcove_desatero05_2019.pdf (velikost: 0.6 MB)

Vánoční setkání - Možděnice

V úterý 18.12. se konalo Vánoční setkání v Domově s pečovatelskou službou v Možděnici. S krásným programem nás navštívily děti z mateřské školy z Trhové Kamenice se svými učitelkami. Navodily krásnou vánoční atmosféru a všichni byli moc spokojeni. Děkujeme.

Výroční valné hromady sborů dobrovolných hasičů

V průběhu měsíce ledna se konaly Výroční valné hromady jednotlivých Sborů dobrovolných hasičů. Hodnotil se rok 2018 a schvalovaly se plány činnosti na rok 2019. Vystoupila řada hostů z okolních sborů. Udělovaly se medaile za věrnost a další ocenění.

Odhalení pamětní desky k výročí republiky - Možděnice

V sobotu 3.11.2018 byla v Možděnici slavnostně odhalena pamětní deska k výročí republiky. V rámci programu se dále vysadila lípa a promítaly historické fotografie.

26.05.2019

Výsledky voleb do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 24.05. – 25.05.2019

vysledky_volby_eu_2019.pdf (velikost: 0.3 MB)

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Vysočina

Dne 31.10.2018 se v budově obecního úřadu na Dřevíkově konala ustavující schůze zastupitelstva obce Vysočina. Hlavním bodem programu byla volba starosty obce, kterým se opětovně stal Tomáš Dubský. Místostarostou obce byl zvolen Mgr. Bc. Zdeněk Štengl. Dále se volili předsedové zřízených výborů a komisí.

Zájezd do Horáckého divadla

V pátek 9.11.2018 jsme společně navštívili Horácké divadlo v Jihlavě. Tentokrát jsme zhlédli divadelní film Černá komedie autora Petera Shaffera.

26.03.2019

Veřejná vyhláška - Přechodná úprava silničního provozu

Od 1.4. do 31.10.2019 bude v Hlinsku uzavřena silnice I/34. Objízdná trasa pro nákladní dopravu je vedena přes Rváčov.

verejna_vyhlaska_uprava_provozu03_2019.pdf (velikost: 0.6 MB)