Okrsková soutěž hasičů 2018

V sobotu 19. května se uskutečnila okrsková soutěž dobrovolných hasičů. Letošní ročník se konal na fotbalovém hřišti v Horním Bradle. Z Vysočiny se soutěže účastnily sbory ze Dřevíkova, Možděnice a Svobodných Hamrů. Nejlepším časem se představilo družstvo z Polánky. Soutěž byla celkově vydařená, počasí účastníkům přálo - přiložený odkaz na fotografie od pana Luďka Cidliny budiž důkazem. https://www.zonerama.com/fotocidlina/Album/4338775

Hasičská fontána Praha 2018

Více než 1 000 hasičů ze všech krajů České republiky zamíří 2. června 2018 do hlavního města, aby zde vzdali poctu československému státu a na motivy symfonické básně Vltava z cyklu Má Vlast společně vytvořili největší hasičskou vodní fontánu na světě. Vltava se díky hasičským stříkačkám doslova vzedme do vzduchu a za doprovodu světel a hudby vytvoří unikátní a dosud nevídaný vizuální zážitek, kdy se před diváky odehraje světelný koncert a vodní balet několika tisíců kubických metrů vody v jednom okamžiku. Také Vysočina bude mít na této velkolepé akci své zastoupení. Bližší informace naleznete na internetové stránce http://www.hasicskefontany.cz/Praha

Vítání občánků 2018

V sobotu 21. dubna jsme na obecním úřadě přivítali nejmladší občánky naší obce. S hezkým programem vystoupily žákyně ze ZŠ z Trhové Kamenice. Všem přejeme hodně zdraví, štěstí a životních úspěchů.

13.10.2018

Výsledky 2. kola volby do Senátu Parlamentu ČR

vysledky_senat2018_2kolo.pdf (velikost: 0 MB)

Datum vyvěšení: 13.10.2018

Možděnecký výšlap

Dne 8. 5. 2018 se jako každoročně uskutečnil, letos již potřetí, "Možděnecký výšlap". Tentokrát jsme se v hojném počtu vydali z Možděnice na Slavíkov, dále přes Hařilovu Lhotku do Bílku, kde se k už tak dost početné skupince, přidali ještě další, a společně jsme pokračovali "Údolím řeky Doubravky". Celý výšlap jsme zakončili v Chotěboři v místní hospodě "Hrom do police", kde jsme si všichni dali zaslouženou večeři a studené pití. Počasí nám přálo, celou dobu svítilo sluníčko, a tak se celý výlet skvěle vydařil.

Výsledky druhého kola volby prezidenta republiky

06.10.2018

Výsledky voleb do zastupitelstva obce a Senátu Parlamentu ČR

Zvolenými zastupiteli v naší obci jsou: Mgr.Bc. Zdeněk Štengl, Jaromír Plíšek, Tomáš Dubský, Zdeněk Dubský, Petr Bačkovský, Vlastimil Blažek a Jan Chmelař

vysledky_volby_senat_2018.pdf (velikost: 0.3 MB)

vysledky_volby_zastupitelstvo_2018.pdf (velikost: 0.6 MB)

Pozvánka na cvičení

každé úterý od 18:30 na Obecním úřadě na Dřevíkově

S sebou pití, podložku na cvičení, pohodlný oděv a dobrou náladu.

Začínáme 9.10.2018

Vstupné zdarma

Výroční valné hromady sborů dobrovolných hasičů

Koncem prosince 2017 a v průběhu ledna 2018 se konaly Výroční valné hromady Sborů dobrovolných hasičů v naší obci. Hodnotil se rok minulý a schvaloval plán činnosti na rok letošní. Ve Svobodných Hamrech byl představen nově opravený hasičský přívěs.

Zvýšení bezpečnosti dopravy v obci Vysočina, část Rváčov

Ve čtvrtek 23.11.2017 byla zkolaudovaná stavba s názvem „Zvýšení bezpečnosti dopravy v obci Vysočina, část Rváčov“. Projekt zahrnoval vybudování přechodu pro chodce, výstavbu nové čekárny a chodníku k prodejně. V rámci stavby bylo doplněno veřejné osvětlení. Celková cena díla činila 4.521.833,-Kč. Projekt je podpořen Státním fondem dopravní infrastruktury ve výši 1.961.000,-Kč.