Vánoční setkání - Možděnice

V úterý 18.12. se konalo Vánoční setkání v Domově s pečovatelskou službou v Možděnici. S krásným programem nás navštívily děti z mateřské školy z Trhové Kamenice se svými učitelkami. Navodily krásnou vánoční atmosféru a všichni byli moc spokojeni. Děkujeme.

Výroční valné hromady sborů dobrovolných hasičů

V průběhu měsíce ledna se konaly Výroční valné hromady jednotlivých Sborů dobrovolných hasičů. Hodnotil se rok 2018 a schvalovaly se plány činnosti na rok 2019. Vystoupila řada hostů z okolních sborů. Udělovaly se medaile za věrnost a další ocenění.

Odhalení pamětní desky k výročí republiky - Možděnice

V sobotu 3.11.2018 byla v Možděnici slavnostně odhalena pamětní deska k výročí republiky. V rámci programu se dále vysadila lípa a promítaly historické fotografie.

26.05.2019

Výsledky voleb do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 24.05. – 25.05.2019

vysledky_volby_eu_2019.pdf (velikost: 0.3 MB)

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Vysočina

Dne 31.10.2018 se v budově obecního úřadu na Dřevíkově konala ustavující schůze zastupitelstva obce Vysočina. Hlavním bodem programu byla volba starosty obce, kterým se opětovně stal Tomáš Dubský. Místostarostou obce byl zvolen Mgr. Bc. Zdeněk Štengl. Dále se volili předsedové zřízených výborů a komisí.

Zájezd do Horáckého divadla

V pátek 9.11.2018 jsme společně navštívili Horácké divadlo v Jihlavě. Tentokrát jsme zhlédli divadelní film Černá komedie autora Petera Shaffera.

26.03.2019

Veřejná vyhláška - Přechodná úprava silničního provozu

Od 1.4. do 31.10.2019 bude v Hlinsku uzavřena silnice I/34. Objízdná trasa pro nákladní dopravu je vedena přes Rváčov.

verejna_vyhlaska_uprava_provozu03_2019.pdf (velikost: 0.6 MB)

Hudební večer - Rváčov

Ve středu 28.11. vystoupil ve Rváčově se svým programem pan Karel Hynek Gott. Přivedl sebou i zajímavého hosta pan Žáka, který předvedl hru na pilu. Představení se všem líbilo.

Rozsvícení vánočního stromku - Možděnice a Rváčov

Školení hasičů

V neděli 25.11.2018 se ve Svobodných Hamrech konalo školení dobrovolných hasičů okrsku Trhová Kamenice. Účastníci si nejprve vyzkoušeli zásah na vodě pomocí norné stěny. Poté se pokračovalo základy první pomoci. Účastníci si mohli vyzkoušet masáž srdce na figuríně. Školení provedl profesionální hasič z jednotky ze Seče Honza Málek a setkalo se s velkým zájmem. Zkušenosti z reálných zásahů jsou cenným zdrojem informací při výcviku dobrovolných jednotek.