Výsledky druhého kola volby prezidenta republiky

Výroční valné hromady sborů dobrovolných hasičů

Koncem prosince 2017 a v průběhu ledna 2018 se konaly Výroční valné hromady Sborů dobrovolných hasičů v naší obci. Hodnotil se rok minulý a schvaloval plán činnosti na rok letošní. Ve Svobodných Hamrech byl představen nově opravený hasičský přívěs.

Zvýšení bezpečnosti dopravy v obci Vysočina, část Rváčov

Ve čtvrtek 23.11.2017 byla zkolaudovaná stavba s názvem „Zvýšení bezpečnosti dopravy v obci Vysočina, část Rváčov“. Projekt zahrnoval vybudování přechodu pro chodce, výstavbu nové čekárny a chodníku k prodejně. V rámci stavby bylo doplněno veřejné osvětlení. Celková cena díla činila 4.521.833,-Kč. Projekt je podpořen Státním fondem dopravní infrastruktury ve výši 1.961.000,-Kč.

Výsledky volby prezidenta republiky 2018 - 1.kolo

Rozsvícení vánočního stromu - Možděnice

V pátek 1. 12. v podvečer proběhlo v Možděnici slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pod vedením paní učitelky Kárské si děti zazpívaly několik vánočních písní a koled, a pro pohodu a zahřátí bylo připravené bohaté občerstvení a punč z bílého vína.

Cvičení hasičů na Veselém Kopci

V souboru lidových staveb Vysočina na Veselém Kopci se v pondělí 11.12.2017 konalo taktické cvičení Hasičského záchranného sboru. Úkolem cvičení bylo procvičit taktické postupy při zásahu na hořící roubenou chalupu v kopcovitém terénu skanzenu Veselý Kopec, zjistit průjezdnost cesty v areálu, možnosti zaparkování techniky, komunikace velitelů jednotek s velitelem zásahu, akceschopnost JPO a dojezdové časy.

Návštěva starostů

V úterý 14.11.2017 navštívila naší obec exkurze starostů z Olomouckého kraje. Exkurze byla zaměřena na projekty Programu rozvoje venkova. 30 účastníkům jsme prezentovali projekty, které vznikly díky finanční podpoře ze soutěže Vesnice roku.

14. Memoriál Ladislava Drápalíka

V sobotu, 9. září, se na Dřevíkově konal 14. ročník memoriálu Ladislava Drápalíka. Za účasti osmi mužských a dvou ženských družstev proběhl netradiční požární útok doplněný štafetovou předávkou vody. Zvítězilo mužstvo z Polánky a ženské družstvo ze Slavíkova. Pořádající sbor ze Dřevíkova děkuje všem za účast a divákům za podporu.

Turnaj přípravek - Rváčov

Dne 19.srpna se uskutečnil už čtvrtý ročník Turnaje mladších a starších přípravek za účasti 13 týmů Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, mladší za účasti Hlinsko 09,Krouna,Ždírec , Pardubice dívky, Rváčov, HBradlo, a také v tomto pořadí skončili a druhá skupina starší přípravky za účasti Hlinsko 08, Hlinsko 07, Ždírec , Rváčov , H.Bradlo, Pardubice dívky, Vítanov, a i v tomto pořadí bylo konečné umístění. Děkuji tímto ještě jednou všem sponzorům , kteří náš turnaj podpořili a budeme se těšit na další spolupráci . Dále děkuji hráčům a trenérům, kteří se turnaje zúčastnili. Na závěr oznamuje SK Rváčov nábor dětí do mladších i starších přípravek ročníky 2007 - 2011. Tréninky jsou každou středu a pátek od 17hod. Možno také telefonicky informovat na čísle 608 803 862 nebo 606 434 823.

18.02.2018

Informace od POLICIE - Lidský hyenismus

policie_lidsky_hyenismus02_2018.docx (velikost: 0 MB)